Awaryjne otwieranie drzwi Zabrze

Awaryjne otwieranie zamków drzwi Zabrze

Specjaliści od awaryjnego otwierania zamków

Awaryjne otwieranie drzwi to jedna z usług, w której się specjalizujemy. W naszym zespole pracują najlepsi ślusarze na rynku, którzy dokładają starań, aby każde zlecenie zrealizować na najwyższym poziomie. W czasie pracy posługujemy się wyłącznie najlepszym, nowoczesnym sprzętem, gdyż tylko taki daje nam wiele możliwości działania, w tym bezinwazyjnego wykonywania awaryjnego otwierania zamków.

Oferujemy awaryjne otwieranie zamków Gerda, Dierre, Mottura, Keso oraz Ikon i innych producentów zamków. Dzięki szkoleniom, w których systematycznie uczestniczymy, potrafimy pomóc klientom w każdej sytuacji z zamkiem w roli głównej.

Przekonaj się o wysokiej jakości naszej pracy – zadzwoń: 666-276-222

Zatrzaśnięte drzwi? Awaria zamka? Zadzwoń po fachową pomoc!

Jesteśmy wyspecjalizowanymi ślusarzami do zadań specjalnych, dlatego możesz do nas zadzwonić zawsze, gdy masz problem z zamkiem w drzwiach. Wezwij nas na pomoc, gdy zatrzasną się drzwi Twojego mieszkania, gdy zgubisz klucze do swojego domu lub gdy z innych przyczyn nie możesz dostać się do swojego lokum. Przyjedziemy i wybawimy Cię od problemu!

Naszym priorytetem jest także zapewnienie klientom bezpieczeństwa, dlatego zawsze po realizacji usługi, jaką jest awaryjne otwieranie drzwi mieszkania, upewniamy się, czy mechanizm działa prawidłowo. Mocno uszkodzony zamek, który nie będzie działać poprawnie możemy od ręki wymienić na nowy.

Ewa Martyna
Ewa Martyna
2022-10-29
Pełen profesjonalizm, od momentu przyjęcia zgłoszenia do wykonania usługi. Pan Przemek, przesympatyczna osoba, wymieniła wkładkę w kilka minut. Firma godna polecenia.
J F
J F
2022-04-13
Pan Daniel szybko i sprawnie wymienił zamek
Ania Zubek
Ania Zubek
2021-12-14
Pan Daniel szybko i sprawnie wymienił wkładkę.
Anna Zakrzewska
Anna Zakrzewska
2020-11-17
Bardzo mili pracownicy, rzetelna i pomocna osoba odbierająca zgloszenie, ślusarza pojawił się blyskaiwcznie. Usługa najwyższej jakości.
Piotr Całusiński
Piotr Całusiński
2020-01-24
Dominik załatwił wymianę w expresowym tępie

Awaryjne otwieranie samochodu

Zajmujemy się nie tylko awaryjnym otwieraniem drzwi wejściowych, lecz również otwieraniem drzwi samochodowych. Gdy nie masz możliwości dostania się do swojego pojazdu ze względu np. na zatrzaśnięcie kluczyków w pojeździe, możesz nas wezwać, a my sprawnie i bezproblemowo wykonamy awaryjne otwieranie auta. Co więcej, nie doprowadzimy przy tym do uszkodzenia drzwi, zarysowania karoserii czy innych, kosztownych w naprawie strat.

Awaryjne otwieranie drzwi i zamków – 7 dni w tygodniu

Pogotowie zamkowe w Zabrzu zatrudnia najlepszych, wysoko wykwalifikowanych ślusarzy. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego doskonale wiemy, jakiej obsługi oczekują od nas klienci. Stawiamy na szybki dojazd, sprawną i fachową realizację usługi, zagwarantowanie kompleksowej opieki klientom.

Nasze usługi ślusarskie obejmują nie tylko awaryjne otwieranie drzwi mieszkań, domów czy drzwi w firmach lub instytucjach oraz awaryjne otwieranie drzwi samochodu. Realizujemy także zlecenia takie jak naprawa zamków, montaż i wymiana zamków, serwis zamków. Pracujemy przez cały tydzień, dojeżdżając do klientów na terenie całego Zabrza i okolic.

Zadzwoń do nas: 666-276-222 i wybierz jedną z naszych usług ślusarskich: