Montaż i wymiana zamków Zabrze

Montaż i wymiana zamków Zabrze

Wymiana zamków w drzwiach mieszkania – 7 dni w tygodniu

Zamki w drzwiach mają podstawowe zadanie – zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom danego domu. Codzienna eksploatacja zamka sprawia jednak, że wiele z nich nie spełnia tej roli. W takiej sytuacji, aby chronić siebie i swoich najbliższych, warto skorzystać z usługi ślusarskiej, jaką jest wymiana zamków.

Pogotowie zamkowe to zespół specjalistów, którzy zajmują się m.in. montażem i wymianą zamków w drzwiach. Wszyscy nasi ślusarze posiadają wiedzę i doświadczenie w branży, co sprawia, że są w stanie poradzić sobie z każdym rodzajem zlecenia związanego z zamkami.

Montaż i wymiana zamków Zabrze – zapraszamy do skorzystania z naszych usług: 666-276-222

Montaż zamków Gerda, Dierre, Mottura, Keso, Salto i innych

Pogotowie ślusarskie w Zabrzu zajmuje się montowaniem zamków Gerda, Dierre, Mottura oraz innych producentów. Nasze doświadczenie wykorzystujemy podczas przeprowadzania tej usługi u osób prywatnych, jak i w wielu firmach oraz instytucjach publicznych. Doradzamy w zakresie doboru odpowiedniego systemu zabezpieczeń hotelom, sklepom, jednostkom państwowym oraz innym placówkom, którym zależy na najwyższym poziomie bezpieczeństwa.

Bez najmniejszego wahania możesz powierzyć nam montaż zamków w swoim domu! W trakcie naszej 30-sto letniej działalności zamontowaliśmy i wymieniliśmy już tysiące zamków – takie doświadczenie jest naszą najlepszą rekomendacją. Wymiana zamka w drzwiach przeprowadzamy natychmiast po otrzymaniu wezwania lub stawiamy się punktualnie na umówioną z wyprzedzeniem godzinę – decyzja należy do Ciebie! Działamy przez 7 dni w tygodniu, także w święta, zatem zawsze możesz liczyć na pomoc z naszej strony.

Ewa Martyna
Ewa Martyna
2022-10-29
Pełen profesjonalizm, od momentu przyjęcia zgłoszenia do wykonania usługi. Pan Przemek, przesympatyczna osoba, wymieniła wkładkę w kilka minut. Firma godna polecenia.
J F
J F
2022-04-13
Pan Daniel szybko i sprawnie wymienił zamek
Ania Zubek
Ania Zubek
2021-12-14
Pan Daniel szybko i sprawnie wymienił wkładkę.
Anna Zakrzewska
Anna Zakrzewska
2020-11-17
Bardzo mili pracownicy, rzetelna i pomocna osoba odbierająca zgloszenie, ślusarza pojawił się blyskaiwcznie. Usługa najwyższej jakości.
Piotr Całusiński
Piotr Całusiński
2020-01-24
Dominik załatwił wymianę w expresowym tępie

Kompleksowo zrealizowana usługa ślusarska

Zajmujemy się sprzedażą zamków renomowanych firm – można je od nas zakupić także w trakcie realizacji usługi wymiany zamka w drzwiach. Decydując się na zakładanie zamków polecamy korzystanie z oferty najlepszych, certyfikowanych producentów. Doradzamy wybieranie mechanizmów zamkowych dobrej jakości, gdyż będą one służyć bezawaryjnie przez lata, zapewniając skuteczną ochronę przez niepowołanymi gośćmi. Nasi ślusarze chętnie podpowiedzą, jaki zamek wybrać, aby pasował do konkretnego modelu drzwi i spełniał Państwa oczekiwania.

Umów się na montaż lub wymianę zamka w drzwiach – bezpieczeństwo jest najważniejsze! Wystarczy, że wykonasz jeden telefon do naszego Pogotowia zamkowego w Zabrzu, a my zajmiemy się całą resztą szybko, sprawnie i w pełni profesjonalnie. Numer telefonu na naszą infolinię to: 666-276-222

Wymiana zamka na nowy – umów się na dogodny dla Ciebie termin!

Pogotowie zamkowe działające na terenie Zabrza i okolic posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie montażu zamków w drzwiach wejściowych. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno osoby prywatne, które chcą odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo swojego domu lub mieszkania, jak i firmy poszukujące skutecznego systemu zabezpieczeń dla hoteli, sieci handlowych, biur czy magazynów. Wszystkie zlecenia realizujemy z dbałością i zaangażowaniem, troszcząc się o najwyższą jakość usług.

Możesz nas wezwać, gdy potrzebujesz wymiany i montażu zamka, jednak nie tylko! Często wystarczające jest przeprowadzenie naprawy zamka, czyli usługi, która również znajduje się w naszej ofercie. Na naszą fachową pomoc możesz także liczyć zawsze wtedy, gdy dojdzie do awarii zamka, gdy zamek odmówi posłuszeństwa lub zgubisz klucze do mieszkania. W takim przypadku oferujemy szybki dojazd i sprawną realizację usługi, jaką jest awaryjne otwieranie drzwi.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług ślusarskich:

Usługi wykonujemy również w innych miastach na Śląsku:

  • Czeladź
  • Dąbrowa Górnicza
  • Rybnik
  • Będzin
  • Ruda Śląska
  • Chorzów
  • Sosnowiec
  • Tychy
  • Bytom