Montaż i wymiana zamków Zabrze

Montaż i wymiana zamków Zabrze

Wymiana zamków w drzwiach mieszkania – 7 dni w tygodniu

Zamki w drzwiach mają podstawowe zadanie – zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom danego domu. Codzienna eksploatacja zamka sprawia jednak, że wiele z nich nie spełnia tej roli. W takiej sytuacji, aby chronić siebie i swoich najbliższych, warto skorzystać z usługi ślusarskiej, jaką jest wymiana zamków.

Montaż zamków Gerda, Dierre, Mottura znamy od podstaw

Pogotowie ślusarskie w Zabrzu zajmuje się montowaniem zamka Gerda, Dierre, Mottura czy innych producentów. Nasze doświadczenie wykorzystujemy podczas przeprowadzania tej usługi u osób prywatnych, jak i w wielu firmach i instytucjach publicznych. Doradzamy w zakresie doboru odpowiedniego systemu zabezpieczeń hotelom, sklepom, jednostkom państwowym oraz innym placówkom, którym zależy na najwyższym poziomie bezpieczeństwa.

Chcesz poznać cenę wymiany lub montażu zamka w drzwiach? Zadzwoń!

Bez najmniejszego wahania możesz powierzyć nam montaż zamków w swoim domu! W trakcie naszej 30-sto letniej działalności zamontowaliśmy i wymieniliśmy już tysiące zamków – takie doświadczenie jest naszą najlepszą rekomendacją.  Wymiana zamka w drzwiach przeprowadzamy natychmiast po otrzymaniu wezwania lub stawiamy się punktualnie na umówioną z wyprzedzeniem godzinę – decyzja należy do Ciebie! Działamy przez 7 dni w tygodniu, także w święta, zatem zawsze możesz liczyć na pomoc z naszej strony.

W skład naszych usług wchodzi:

Posiadamy w sprzedaży zamki firm Gerda, Dierre, Mottura, Keso, Salto i innych producentów

Zajmujemy się sprzedażą zamków renomowanych firm – można je od nas zakupić także w trakcie realizacji usługi wymiany zamka w drzwiach. Oferujemy ponadto serwis zamków Gerda, Dierre, Mottura. Decydując się na zakładanie zamków polecamy korzystanie z oferty najlepszych, certyfikowanych producentów. Doradzamy wybieranie mechanizmów zamkowych dobrej jakości, gdyż będą one służyć bezawaryjnie przez lata, zapewniając skuteczną ochronę przez niepowołanymi gośćmi. Nasi ślusarze chętnie doradzą, jaki zamek powinni Państwo wybrać, aby pasował do konkretnego modelu drzwi i spełniał Państwa oczekiwania.

Wymiana zamka na nowy – umów się na dogodny dla Ciebie termin.

Umów się na montaż lub wymianę zamka w drzwiach swojego mieszkania – bezpieczeństwo jest przecież najważniejsze! Wystarczy, że wykonasz jeden telefon do naszego Pogotowia zamkowego w Zabrzu, a my zajmiemy się całą resztą szybko, sprawnie i w pełni profesjonalnie. Numer telefonu na naszą infolinię to: 666-276-222

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług ślusarskich!


Usługi wykonujemy również w innych miastach na Śląsku:

  • Czeladź
  • Dąbrowa Górnicza
  • Rybnik
  • Będzin
  • Ruda Śląska
  • Chorzów
  • Sosnowiec
  • Tychy
  • Bytom