Montaż i wymiana zamków Zabrze

Montaż i wymiana zamków ZabrzeZamki w drzwiach mają podstawowe zadanie – zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom danego domu. Codzienna eksploatacja zamka sprawia jednak, że wiele z nich nie spełnia tej roli. W takiej sytuacji, aby chronić siebie i swoich najbliższych, warto skorzystać z usługi ślusarskiej, jaką jest wymiana zamków.

Pogotowie ślusarskie w Zabrzu zajmuje się montowaniem zamka Gerda, Dierre, Mottura czy innych producentów. Nasze doświadczenie wykorzystujemy podczas przeprowadzania tej usługi u osób prywatnych, jak i w wielu firmach i instytucjach publicznych. Doradzamy w zakresie doboru odpowiedniego systemu zabezpieczeń hotelom, sklepom, jednostkom państwowym oraz innym placówkom, którym zależy na najwyższym poziomie bezpieczeństwa.

Bez najmniejszego wahania możesz powierzyć nam montaż zamków w swoim domu! W trakcie naszej 20-sto letniej działalności zamontowaliśmy już setki zamków – takie doświadczenie jest naszą najlepszą rekomendacją.  Zakładanie zamków w Zabrzu przeprowadzamy natychmiast po otrzymaniu wezwania lub stawiamy się punktualnie na umówioną z wyprzedzeniem godzinę – decyzja należy do Ciebie! Działamy w trybie całodobowym, przez 7 dni w tygodniu, także w święta, zatem zawsze możesz liczyć na pomoc z naszej strony.

W skład naszych usług wchodzi:

Zajmujemy się sprzedażą zamków renomowanych firm – można je od nas zakupić także w trakcie realizacji usługi wymiany. Oferujemy ponadto serwis zamków Gerda, Dierre, Mottura. Decydując się na zakładanie zamków polecamy korzystanie z oferty najlepszych, certyfikowanych producentów. Doradzamy wybieranie mechanizmów zamkowych dobrej jakości, gdyż będą one służyć bezawaryjnie przez lata, zapewniając skuteczną ochronę przez niepowołanymi gośćmi. Nasi ślusarze chętnie doradzą, jaki zamek powinni Państwo wybrać, aby pasował do konkretnego modelu drzwi i spełniał Państwa oczekiwania.

Nie zwlekaj, zamów teraz wymianę zamka na nowy – bezpieczeństwo jest przecież najważniejsze! Wystarczy, że wykonasz jeden telefon do naszego Pogotowia ślusarskiego w Zabrzu, a my zajmiemy się całą resztą szybko, sprawnie i w pełni profesjonalnie. Numer telefonu na naszą infolinię to: 666-276-222

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług ślusarskich!


Usługi wykonujemy również w innych miastach na Śląsku: