Naprawa zamków Zabrze

Naprawa zamków Zabrze

Awaryjne otwieranie drzwi często prowadzi do uszkodzenia zamków. Wielokrotnie, ze względu na brak możliwości przywrócenia pełnej sprawności mechanizmu oraz pełnienia jego ochronnej funkcji, niezbędne jest wykonanie wymiany zamków na nowe. Jednakże w części przypadków wystarczy jedynie naprawa. Taką usługę posiada w swojej ofercie nasze Pogotowie zamkowe Zabrze.

Do naprawy zamka wezwij fachową pomoc!

Kiedy warto skorzystać z usługi naprawiania zamków w Zabrzu? Nie tylko awarie powinny skłonić do tego rodzaju działania. Wezwać ślusarzy z Pogotowia zamkowego w Zabrzu do tego rodzaju czynności należy również wtedy, gdy w otwieranie drzwi trzeba włożyć dużo siły, otwieranie zamka wiąże się z dociskaniem drzwi do framugi bądź zamek otwiera się dopiero po wielokrotnych próbach przekręcania w nim klucza. Jeśli masz dość nerwów związanych z trudem, jaki musisz wykonać, aby otworzyć drzwi, skontaktuj się z nami – przybędziemy i zajmiemy się naprawą Twojego zamka!

Dokładamy starań, aby wszystkie nasze usługi były realizowane z troską o bezpieczeństwo klientów. Z tego powodu w przypadku, gdy nie ma możliwości naprawy zamka ze względu na zbyt duże uszkodzenie mechanizmu lub jego zużycie, możemy od ręki wykonać usługę, jaką jest wymiana zamka na nowy.

Ewa Martyna
Ewa Martyna
2022-10-29
Pełen profesjonalizm, od momentu przyjęcia zgłoszenia do wykonania usługi. Pan Przemek, przesympatyczna osoba, wymieniła wkładkę w kilka minut. Firma godna polecenia.
J F
J F
2022-04-13
Pan Daniel szybko i sprawnie wymienił zamek
Ania Zubek
Ania Zubek
2021-12-14
Pan Daniel szybko i sprawnie wymienił wkładkę.
Anna Zakrzewska
Anna Zakrzewska
2020-11-17
Bardzo mili pracownicy, rzetelna i pomocna osoba odbierająca zgloszenie, ślusarza pojawił się blyskaiwcznie. Usługa najwyższej jakości.
Piotr Całusiński
Piotr Całusiński
2020-01-24
Dominik załatwił wymianę w expresowym tępie

Naprawa zamków Zabrze – tylko ze specjalistami

Dlaczego naprawą zamków w Zabrzu powinni się zająć ślusarze z naszego Pogotowia ślusarskiego? Odpowiedź jest prosta – zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów w branży, posiadających ugruntowaną wiedzę, która jest nieustannie aktualizowana w trakcie cyklicznych szkoleń organizowanych przez najlepszych producentów zamków na rynku. Bez poznawania innowacji ślusarskich nie da się bezinwazyjnie naprawić każdego zamka, dlatego nasi pracownicy znają nie tylko klasyczne modele, ale i te najbardziej nowoczesne. Pomogą w każdym przypadku!

Należy również pamiętać, że sprawnie działający zamek w drzwiach wejściowych jest gwarancją bezpieczeństwa w domu, dlatego warto go regularnie serwisować. Usługa, jaką jest serwis zamków pozwala na dłuższe utrzymanie mechanizmu w dobrym stanie i bezproblemowe korzystanie z urządzenia.

Pogotowie zamkowe – na wszelkie problemy z zamkami

Pogotowie zamkowe działające na terenie Zabrza i okolic oferuje kompleksowe usługi ślusarskie. W zakres naszych prac wchodzą wymiana zamków, montaż zamków, serwis zamków, awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie zamków.

Jak zamówić usługę? Wystarczy zadzwonić na naszą infolinię: 666-276-222 i wybrać jedną z usług ślusarskich:

Naszym klientom gwarantujemy szybki dojazd i sprawną realizację usługi. Pracujemy przez 7 dni w tygodniu, dlatego awaryjnym otwieraniem drzwi, samochodów oraz naprawą czy wymianą zamków możemy zająć się nawet w niedziele i święta.

Jak podnieść bezpieczeństwo swojego domu?

Jeśli chcesz podnieść poziom bezpieczeństwa w swoim domu, mieszkaniu lub firmie, najskuteczniejszym sposobem jest zadbanie o zamek w drzwiach. W tym celu warto go regularnie serwisować, dzięki czemu przedłużona zostanie jego żywotność, a ewentualne usterki zostaną wcześnie wykryte i naprawione. Można również pomyśleć o montażu zamka wyższej klasy. Tego zadania również może podjąć się ślusarz z Pogotowia zamkowego.

Jesteśmy przygotowani do wykonania każdego rodzaju zlecenia. W przypadku wymiany zamka doradzamy, na jakie urządzenie warto się zdecydować. Dla wygody naszych klientów stworzyliśmy także możliwość zakupu zamków od naszych specjalistów. W ofercie posiadamy szeroką gamę produktów najlepszych producentów zabezpieczeń domów i biur – chętnie doradzimy, jakie rozwiązanie jest dla Państwa najkorzystniejsze!

Pogotowie zamkowe Zabrze – czekamy na kontakt: 666-276-222

Usługi wykonujemy również w innych miastach na Śląsku: