Strona główna

Pogotowie ślusarskie Zabrze

Pogotowie ślusarskie ZabrzePogotowie ślusarskie Zabrze to firma, która oferuje szeroki wachlarz usług ślusarskich. Pomożemy w naprawieniu każdej usterki związanej z zamkami, zajmiemy się awarią drzwi. Jeśli szukasz wysoko wykwalifikowanych ślusarzy, którzy wykonują usługi na najwyższym poziomie – trafiłeś najlepiej jak to możliwe!
 
Od lat pomagamy mieszkańcom Zabrza w naprawie zamków, montażu i wymianie zamków, a także w pracach, które wymagają ogromnej precyzji i najnowocześniejszego sprzętu, takich jak awaryjne otwieranie drzwi mieszkań, domów. Podejmujemy się nawet trudnych zadań, do których zaliczyć można awaryjne otwieranie samochodów. Z nami żaden problem natury ślusarskiej nie jest nierozwiązywalny!
 
Nasze Pogotowie ślusarskie wierzy w siłę wiedzy i doświadczenia – dlatego zatrudniamy jedynie najlepszą kadrę  ślusarzy w Zabrzu. Wykorzystując ich kompetencje, a także korzystając z najnowocześniejszego sprzętu, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu pełną satysfakcję ze zrealizowanego przez nas zlecenia. Ponadto, ciągle inwestujemy w kwalifikacje zatrudnionych w Pogotowiu ślusarskim Zabrze specjalistów.
 
Zależy nam na komforcie naszych klientów, dlatego działamy non stop, 7 dni w tygodniu, przez całą dobę. Taki system pracy sprawia, że w każdej chwili mogą się Państwo zwrócić do nas o pomoc – na nas można polegać nawet w środku nocy bądź w święto! Nie istnieje dla nas coś takiego jak długi czas oczekiwania bądź brak możliwości natychmiastowej interwencji. Reagujemy od razu po otrzymaniu zgłoszenia – szybko i skutecznie wybawiając naszych klientów z opresji.


W skład naszych usług wchodzi:

Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodu
Otwieranie zamków drzwi
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków

Cieszymy się zaufaniem tysięcy klientów w całej Polsce. Pomagamy w zakładaniu zamków nie tylko osobom prywatnym, lecz również firmom, dużym instytucjom, którym zależy na zapewnieniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa ich  pracownikom, a także zabezpieczeniu biur, pomieszczeń, mienia. Zajmujemy się również sprzedażą i serwisem zamków najlepszych producentów takich jak Gerda, Keso, Salto.
 
Gdzie znaleźć najlepsze usługi ślusarskie w Zabrzu? Tylko u nas! Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu naszej całodobowej infolinii: 666-276-222, a jeden z naszych ślusarzy przybędzie do Państwa w najkrótszym możliwym czasie. Czekamy na Twoje zgłoszenie!


Usługi wykonuje również w innych miastach na Śląsku:

Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Rybnik
Będzin
Ruda Śląska